راهنمای خرید

خریداران محترم شهر تهران و حومه:

پس از ثبت سفارش خود به صورت تلفنی و یا اینترنتی، سفارش شما در کمتر از 3 ساعت پس از هماهنگی قبلی با شما از طریق تماس تلفنی و یا اینترنتی، توسط پیک موتوری و یا سواری در محل مورد نظر شما تحویل و مبلغ سفارش در همان محل از شما اخذ می گردد. لازم به ذکر است که هزینه ارسال در شهر تهران در صورتی که مبلغ سفارش شما بیش از 300000 هزار تومان باشد به صورت رایگان و در حومه شهر تهران (کرج، شهریار و ...) با توجه به ابعاد و وزن کالای مورد نظر خود بین 30000 تا 50000 تومان متغیر خواهد بود. (پیش فاکتور با تمامی جزئیات از طریق واتساپ و یا ایمیل در صورت نیاز در اختیار شما قرار می گیرد)

 

خریداران محترم شهرهای غیر از شهر تهران و حومه:

پس از ثبت سفارش خود به صورت تلفنی و یا اینترنتی، سفارش شما در 48 ساعت آینده پس از هماهنگی قبلی با شما از طریق تماس تلفنی و یا اینترنتی، توسط باربری و یا تیپاکس در اختیار شما قرار می گیرد. لازم به ذکر است که هزینه حمل کالا (با توجه به ابعاد و وزن کالای مورد نظر) تا باربری و تیپاکس تهران بر عهده خود مشتری و در صورتی که مبلغ سفارش شما بیش از 300000 تومان باشد هزینه باربری یا تیپاکس آن به صورت رایگان می باشد. پرداخت سفارشات در این روش فقط از طریق واریز به حساب فروشگاه و اطلاع آن قبل از ارسال کالا می باشد. (پیش فاکتور با تمامی جزئیات از طریق واتساپ و یا ایمیل در صورت نیاز در اختیار شما قرار می گیرد)

 

تذکر: قبل از پرداخت سفارشات خود حتما از موجود بودن محصولات مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید. ضمنا جهت پرداخت اینترنتی مبلغ سفارشات خود می توانید از صفحه پرداخت آنلاین استفاده نمایید.

مراحل ثبت خرید اینترنتی:

1- کلیک بر روی محصول مورد نظر و مطالعه مشخصات فنی آن

2- کلیک بر روی دکمه خرید کالا

3- کلیک بر روی کلمه سبد خرید در قسمت سمت چپ بالای صفحه و سپس کلیک بر روی ثبت سفارش و پرداخت

4- تکمیل فرآیند ثبت سفارش

 

شماره حساب فروشگاه:

1- بانک تجارت به شماره کارت 4237-1532-8311-5859 و شماره حساب 3947903267 به نام مازیار سفلایی

 

توصیه در مورد خرید محصولات:

تمام محصولات عرضه شده در فروشگاه محصول کشور چین و یا تایوان می باشند و اکثر محصولات اروپایی، آمریکایی و ژاپنی عرضه شده در فروشگاه صرفا دارای برند اروپایی، آمریکایی و یا ژاپنی بوده و کارخانه تولیدکننده آن ها در کشور چین و یا تایوان می باشد.

لذا توصیه ما همواره به خریداران به این صورت می باشد که حساسیتی در مورد اینکه محصولی ساخت کشور چین یا غیر چین می باشد نداشته باشند و فقط به توصیه فروشنده، مشخصات فنی، گارانتی و خدمات پس از فروش محصول مورد نظر توجه نمایند.

 

شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات:

جهت استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش کالای خریداری شده با شماره تلفن 02166481358 تماس حاصل نمایید.

ضمنا در صورت معیوب بودن کالای ارسالی در طول مدت 24 ساعت با شماره تلفن 02166481358 تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است که تمام هزینه های ارسالی و تعویض کالای مورد نظر در طول این مدت بر عهده فروشگاه می باشد.

ارتباط با واحد فروش نت سبز:

تلفن: 02166481358

فکس: 02166481358

ایمیل: info@netsabz.com

 

حفظ حریم شخصی:

نت سبز اطلاعات مربوط به شما را بدون اجازه کتبی از شما به دیگران نخواهد داد. وب سایت رسمی نت سبز با استفاده از فرم هایی اطلاعات تماس کاربران (مانند نام، آدرس، شماره تماس، پست الکترونیک و ...) را دریافت و برای سفارشات، درخواست ها، خدمات پس از فروش و دریافت نظرات و پیشنهادات درباره محصولات و خدمات از آن ها استفاده می نماید.

سیستم یکپارچه فروشگاهی ما برای هر کاربر یک حساب کاربری ایجاد می کند و از اطلاعات شما تنها در زمانی استفاده خواهد شد که نیاز به ارسال کالای خریداری شده، تغییر و تحولاتی در محصولات و یا خدمات ارائه شده توسط فروشگاه نت سبز باشد. امنیت وبسایت نت سبز دارای سطح مناسبی از کنترل برای جلوگیری از سوء استفاده، از دست رفتن و یا جابجایی اطلاعات می باشد.